Author: n***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: nice product i like it
Màu sắc: Nhiều màu
Price: 104.100₫
Original Price: 113.000₫
| Material | Silicone |
| Body Part | Body |
| Color | Multicolor |
| Type | Lotion Applicators |
| Chiều dài | 9 cm |
| Chiều rộng | 40 cm |
| Chiều cao | 3 cm |
| SKU | sb25021146296256022 |
Author: n***a
Date:
Review: nice product i like it
Màu sắc: Nhiều màu
Author: n***i
Date:
Review: شكلها ممتازه تطول و تقصر عجبتني -I really like it it’s good quality
Màu sắc: Nhiều màu
Author: f***6
Date:
Review: Good quality for the price. The item matches the description and works as expected. I'm satisfied with this purchase.
Màu sắc: Nhiều màu
Author: t***4
Date:
Review: good quality thx shein
Màu sắc: Nhiều màu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm